ALMA HARMONY XL PRO iPIXEL SPECIAL EDITION

ALMA HARMONY XL PRO iPIXEL SPECIAL EDITION

Laser Harmony iPixel - odmładzanie skóry laserem

Zabieg resurfacingu to sprawdzona metoda od lat stosowana w medycynie estetycznej.  Wykorzystany do niego laser leczy niedoskonałości skórne i przywraca twarzy młody wygląd. Usuwa nie tylko plamy, ale też zwiększone pory, blizny i  rozstępy.

Procedura zabiegu polega na zastosowaniu lasera frakcyjnego o specjalnej długości światła, który działa na wiele obszarów i warstw skóry. Ten jeden najnowocześniejszych laserów pozwala na indywidualną pracę z pacjentem i odpowiadanie potrzebom jego skóry.

Cena zabiegu

Od 400 zł

Czas zabiegu

od 15 min

Liczba zabiegów w serii

3

Obszar zabiegu

Całe ciało, twarz

Odstępy pomiędzy zabiegami

Co 3-4 tygodnie

Znieczulenie

Nie

Wskazania

– Rozstępy

– Przebarwienia

– Rozszerzone pory

– Blizny potrądzikowe

– Skóra potrzebująca odświeżenia

– Widoczne zmarszczki, brak napięcia skóry

Technologia

Harmony XL PRO special edition – platforma laserowa najnowszej generacji. Obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych i innych źródeł światła. Harmony XL PRO oferuje rozwiązanie na większość problemów estetycznych i dermatologicznych. 

To wszechstronne narzędzie, które umożliwia łączenie różnych typów laserów i technologii podczas jednej procedury zabiegowej. Techniki łączone zdecydowanie zwiększają skuteczność zabiegów. Platforma Harmony XL PRO to korzyść z doboru odpowiedniego lasera dostosowanego do problemu pacjenta.

Laser iPixel wykorzystuje innowacyjną technologię,  która polega na zastąpieniu jednej wiązki laserowej zespołem kilkudziesięciu mikrowiązek o dobrze kontrolowanej głębokości penetracji do 3mm. Światło lasera penetruje skórę głęboko i precyzyjnie.

Matryca lasera Pixel Er tworzy nakłucia (zespół punktów, pixeli, mikrourazów termalnych) – kolumnowo uszkadza wybrane obszary naskórka i skóry właściwej – pozostawiając okoliczne tkanki w stanie nienaruszonym, co sprawia, że  gojenie i odnowa skóry po zabiegu następuje niezwykle szybko.

Utworzenie licznych mikrourazów skóry podczas zabiegu, prowadzi do uruchomienia  procesów regeneracyjnych, w tym również odpowiadających za produkcję nowych włókien kolagenowych, elastynowych oraz kwasu hialuronowego. Dzięki czemu uzyskujemy efekt napięcia skóry, spłycenia powierzchniowych zmarszczek i wyrównania jej kolorytu!

Laser iPixel sprawdza się doskonale również  w usuwaniu rozstępów, blizn pourazowych czy potrądzikowych.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do celów statystycznych. Pliki cookie możesz wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej.
Akceptuje