Alma SPADEEP- Najbardziej skoncentrowana fala radiowa ujędrniająca i modelująca sylwetkę

SPADEEP to najnowocześniejsza na rynku platforma zabiegowa firmy Alma Laser, przeznaczona do nieinwazyjnego modelowania i ujędrniania ciała i twarzy, poprawy kondycji skóry i redukcji jej niedoskonałości.

SPADEEP jest nieinwazyjnym systemem, który wykorzystuje skoncentrowaną energię najwyższej dostępnej na rynku częstotliwości fal radiowych (RF), w unikalnej technologii UniPolar (40,69 MHz). Zastosowanie rozgrzewającej fali radiowej wpływa na wzrost jędrności skóry, modelując ciało i twarz, a także odmładzając skórę. To najwyższej klasy rozwiązanie dające większą kontrolę nad głębokością wnikania w skórę, co pozwala na uzyskanie wyraźnie zauważalnych rezultatów. Zabieg jest bezpieczny, wygodny i skuteczny nawet w najbardziej wrażliwych miejscach

Terapia polecana jest w szczególności do walki z tzw. trudnymi okolicami ciała, które są oporne pomimo diety czy ćwiczeń. SPADEEP przynosi spektakularne efekty w modelowaniu skóry brzucha np. po porodzie, wysmukleniu talii, redukcji wiotkości np. wewnętrznej strony ud, bryczesów i ramion, ujędrnia i liftinguje pośladki, redukuje cellulit, nawet ten w zaawansowanym stopniu.

Zabiegi są odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Są bezinwazyjne, komfortowe. Przynoszą szybkie i długotrwałe efekty.

WSKAZANIA

- Zlokalizowana tkanka tłuszczowa,

- Cellulit,

- Głębokie modelowanie ciała i twarzy,

- Nierówności po liposukcji,

- Brak jędrności i elastyczności skóry,

- Rozstępy.


EFEKTY

- Redukcja tkanki tłuszczowej z problematycznych stref ciała- "bryczesy", wewnętrzna strona ud i ramion,

- Likwidacja wiotkości wewnętrznej strony ud, ramion, brzucha,

- Lifting i ujędrnienie pośladków,

- Redukcja cellulitu,

- Wygładzanie nierówności skóry powstałych w wyniku liposukcji,

- Produkcja nowego kolagenu.


TECHNOLOGIA

Energia fal radiowych jest stosowana w zabiegach, które skutecznie modelują sylwetkę, redukują cellulit i tkankę tłuszczową. Fale radiowe (monopolarne i bipolarne) rozgrzewają włókna kolagenowe do 45-60 stopni Celsjusza, czego efektem jest dodatkowo przebudowa kolagenu, a w konsekwencji poprawa jakości skóry bez uszkodzenia naskórka- następuje stymulacja fibroblastów do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu i elastyny, zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry. Głębokie kontrolowane podgrzewanie podskórnych warstw tłuszczu, napinanie tkanek oraz przyspieszanie krążenia krwi umożliwiają drenaż złogów tłuszczu przez układ limfatyczny, dzięki czemu cellulit ulega zmniejszeniu.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA NASZYCH PACJENTÓW

Jak wygląda procedura zabiegu?

Przed zabiegiem odbywa się szczegółowa konsultacja z Kosmetologiem, podczas której określany jest problem do opracowania. Wykonywane są również pomiary ciała lub zdjęcia, w celu późniejszej weryfikacji efektów końcowych. Zabieg rozpoczyna się od rozprowadzana cienkiej warstwy gliceryny na problematycznym obszarze, który następnie opracowywany jest za pomocą specjalnych głowic. Zabieg nie jest bolesny, a od razu po jego zakończeniu można powrócić do codziennych aktywności.

Kiedy widoczny jest efekt i ile zabiegów trzeba wykonać?

Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, kiedy dochodzi do obkurczenia włókien kolagenowych. Pełen efekt można zaobserwować po wykonaniu serii ok. 4-6 zabiegów. Efekt narasta nawet do około 3-6 miesięcy, co związane jest z czasem potrzebnym do wytworzenia się w skórze nowych włókien kolagenowych.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu SPADEEP są:

Ciąża, karmienie piersią,

Choroby nowotworowe,

Choroby autoimmunologiczne skóry,

Rozrusznik serca

Choroby nerek i wątroby,

Zaburzenia Nerwowo-naczyniowe,

Zakrzepowe zapalenie żył i zakrzepica,

Metalowe implanty w miejscu zabiegu,

Miejscowe infekcje skórne.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg SPADEEP jest całkowicie bezbolesny. Pacjent może odczuwać jedynie narastające stopniowo ciepło w okolicy pracy głowicy, jednak nie powoduje to dyskomfortu. Zabieg nie wymaga również żadnego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po jego zakończeniu możemy wrócić do swoich codziennych aktywności.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Pielęgnacja pozabiegowa nie wymaga szczególnych wysiłków ze strony Pacjenta. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do standardowej pielęgnacji i higieny skóry, jednakże dla uzyskania najlepszej efektów zabiegu zaleca się:

picie dużych ilości wody ? około 2,5 litra przez co najmniej 3 dni

stosowanie niskotłuszczowej diety

powstrzymywanie się od gorących kąpieli przez ok. 2 dni od zabiegu

powstrzymanie od spożywania stężonych napojów alkoholowych w dniu zabiegu

intensywne nawilżanie skóry po zabiegu balsamem do ciała lub kremem (twarz), zawierającymi stabilną i aktywną witaminę C.

CENNIK:

Partia

1 zabieg

4 zabiegi

6 zabiegów

ramiona

250 zł

800 zł 1100 zł

brzuch

350 zł 1200 zł 1650 zł

brzuch + boczki

400 zł 1500 zł 1800 zł

plecy

400 zł 1500 zł 1800 zł

pośladki

350 zł 1200 zł 1650 zł

uda przód lub tył

350 zł 1200 zł 1600 zł

całe uda

450 zł 1500 zł 1900 zł

uda (część wewnętrzna lub zewnętrzna)

300 zł 1000 zł 1500 zł

obszar nad kolanami

200 zł 650 zł 900 zł