Oczyszczanie wodorowe AQUASURE H2 - Wieloetapowe, dogłębne oczyszczanie wodorowe

Wieloetapowe oczyszczanie skóry AQUASURE H2 polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, tak aby wyglądała ona zdrowo i promiennie. Wieloetapowość wskazuje nie tylko na to, że oczyszczanie składa się z kilku kroków, ale także na to, że działa wielozadaniowo. Jego podstawą jest dokładne oczyszczanie skóry, złuszczanie, nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe. Zabieg polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Jako że wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Ponadto aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe eliminujśc wolne rodniki tlenowe. Dzięki małej masie przenika on w głąb skóry, gdzie łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, tym samym zatrzymując proces starzenia się skóry. Okazuje się, że wodór jest najsilniejszym antyoksydanem, jest znacznie efektywniejszy niż witamina C, czy nawet koenzym Q10. Oczyszczanie wodorowe to zatem metoda oczyszcania skóry, która działa nie tylko wieloetapowo jak również wszechstronnie. Wersja LUNCHOWA zabiegu to pierwszy etap połączony z maską. Oczyszczanie wodorowe może być wstępem do innych zabiegów.

Wskazania

- zanieczyszczona skóra

- zakórniki

- skóra szara, pozbawiona blasku

- starzenie się skóry, profilaktyka przeciwstarzeniowa po 25 r.ż

- skóra wrażliwa


Efekty

- oczyszczenie twarzy z niedoskonałości, zaskórników,

- złuszczenie zrogowaciałego naskórka,

- wygładzenie,

- głebokie nawilżenie,

- lifting,

- odmłodzenie,

- odżywienie skóry,

- zwiększenie elastyczności i napięcia skóry,

- eliminacja wolnych rodników.


Etapy zabiegu

1. Oczyszczanie wodorowe- oczyszczanie skóry na poziomie komórkowym. Neutralizacja i redukcja wolnych rodników.

2. Hydropeeling- wodna mikrodermabrazja usuwa martwe komórki i oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

3. Infuzja jonowa- serum z substancjami eksfoliującymi i odżywczymi. Kwas mlekowy złuszcza, a działanie odżywcze i regenerujące poteguje aktywna witamina C.

4. Lifting MCS-  masaż przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Zwiększa elastyczność i napięcie skóry, a także aktywuje proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA NASZYCH PACJENTÓW

Jaki efekt można uzyskać poprzez zabieg oczyszczania wodorowego?

Dzięki wieloetapowemu oczyszczaniu wodorowemu podczas jednego zabiegu uzyskujemy natychmiastowy efekt oczyszczenia, wygładzenia, głębokiego nawilżenia i liftingu. Cera po zabiegu oczyszczania wodorowego odzyskuje utracony blask, pozostaje dogłębnie oczyszczona oraz nawilżona. Dzięki zredukowaniu ilości szkodliwych wolnych rodników znacznie opóźniony zostaje proces starzenia się skóry.

Jakie sa przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Główne przeciwwskazania do wykonania zabiegu oczyszczania wodorowego to:

- naruszenie ciągłości skóry

- oparzenia słoneczne

- opryszczka

- ostre procesy zapalne

- zażywanie leków przeciwzakrzepowych

- ciężka choroba somatyczna

- ciąża

- nadwrażliwość na prądy (w przypadku wykonywania galwanizacji)

CENNIK:

Partia

1 zabieg

Twarz

250 PLN

Twarz+szyja

300 PLN

Twarz+szyja+dekolt

350 PLN

Plecy

300 PLN

Oczyszczanie wodorowe + maska + masaż twarzy

400 PLN