DERMAPEN 4.0

Bezinwazyjne odmładzanie! Jedyna oryginalna, najnowocześniejsza technologia do mezoterapii mikroigłowej!

DERMAPEN to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Sekret i gwarancja sukcesu urządzenia polega na tym, że DERMAPEN, wykorzystując opatentowany system pulsujących igieł pobudza skórę do wykorzystania jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Funkcja automatycznego mikronakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN 4.0 znacznie zwiększa skuteczność zabiegów, poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji aktywnych w głąb skóry. Dzięki zabiegowi DERMAPEN widoczne jest spłycenie zmarszczek, poprawa jakości skóry i naturalna stymulacja produkcji kolagenu. Już po jednym zabiegu uzyskujemy zmniejszenie widoczności porów, redukcję widoczności rozstępów czy blizn (potrądzikowych, poparzeniowych, powypadkowych). Urządzenie z powodzeniem stosowane jest także w leczeniu łysienia.


TECHNOLOGIA

W urządzeniu DERMAPEN 4.0 zastosowano opatentowaną technologię AOVN (Advanced Oscillating Vertical Needling), która opiera się na takim doborze parametrów nakłuwania skóry, który generuje ich odpowiednią ilość- aż 1920 nakłuć na sekundę! Jest to wynik nieosiągalny dla żadnego innego urządzenia! To przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa i efektywności terapii oraz minimalizuje odczucia bólowe i dyskomfort pacjentów. DERMAPEN 4.0 pozwala na wyjątkowo dokładny dobór głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm) sterowany cyfrowo. Pozwala to na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu- inaczej niż w przypadku derma-rollerów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły. Wymienne, jednorazowe kartridże wyposażone są w 16 molibdenowych igieł o grubości 33G. Igły te są niezwykle cienkie i wytrzymałe, co znacznie poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu, minimalizując odczucia bólowe, poza tym nie zawierają chromu i niklu, dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Molibden uznawany jest za najbardziej zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych.


EFEKTY POTWIERDZONE KLINICZNIE:

- Silne napięcie i ujędrnienie zwiotczałej skóry twarzy, szyi i dekoltu,

- Znaczne spłycenie zmarszczek,

- Ujednolicenie kolorytu skóry,

- Redukcja przebarwień, 

- Zmniejszenie widoczności porów,

- Redukcja blizn (także potrądzikowych, oparzeniowych),

- Zmiękczenie zgrubień na twarzy, ciele,

- Naturalne podniesienie powiek, kącików ust i policzków,

- Efekt pogrubienia skóry, naturalna stymulacja produkcji kolagenu,

- Leczenie łysienia,

- Ujędrnienie luźnej skóry ciała po odchudzaniu i po ciąży,

- Redukcja rozstępów.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA NASZYCH PACJENTÓW

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

Poprawa stanu skóry (jej struktury i grubości)

Zmarszczki

Przebarwienia

Przywrócenie jednolitego kolorytu skóry

Wiotka skóra twarzy, szyi, dekoltu

Profilaktyka przeciwstarzeniowa dla osób 40+

Rozszerzone pory

Blizny (pooperacyjne, powypadkowe, pooperacyjne)

Oznaki starzenia skóry dłoni

Rozstępy

Łysienie i wspomaganie terapii przeciw wypadaniu włosów

Jak przebiega zabieg przy użyciu DERMAPENA i ile trwa?

Skórę przed zabiegiem dokładnie dezynfekujemy i znieczulamy kremem miejscowo znieczulającym. W trakcie zabiegu wykonywane są specjalne mikronakłucia, pobudzające skórę do naturalnej regeneracji i produkcji kolagenu. Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowej głowicy, zawierającej 16 sterylnych, molibdenowych mikroigieł. Równocześnie w trakcie zabiegu wprowadzane są w głąb skóry preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających ? w zależności od potrzeb skóry pacjenta. W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaczerwienie skóry, z możliwością punktowego krwawienia. Pacjent może czuć ciepło lub delikatne pieczenie, które jednak szybko mijają Po zabiegu stosujemy maskę ochronną, lub odpowiednie nanomaski, które dzięki właściwościom przyspieszającym gojenie skóry łagodzą zaczerwienienie i obrzęk bez hamowania kontrolowanego stanu zapalnego. Zabieg, w zależności od wielkości partii trwa 20-45 minut.

Jak wygląda skóra po zabiegu i jakie są zalecenia pozabiegowe?

Bezpośrednio po zabiegu pacjent może odczuwać ciepło i lekkie pieczenie. Następnego dnia skóra może być zaróżowiona, napięta, jak po lekkim oparzeniu słonecznym. Po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie naskórka. Zarówno po samym zabiegu jak i w kolejnych dniach rekomendujemy stosowanie preparatów kontrolujących i przyspieszających regenerację skóry, zlecone przez Specjalistę, np. Zinalfat, Ciclafate. Po 5 ? 7 dniach widoczne są pierwsze efekty terapii. Ostateczne wyniki widoczne są po miesiącu od zakończenia leczenia. Szczególnie należy pamiętać o unikaniu opalania przez 4 tygodnie od zabiegu ? konieczne jest stosowanie filtra przeciwsłonecznego UV 50.

Ile zabiegów warto wykonać aby cieszyć się najlepszymi efektami?

Ilość zalecanych zabiegów zależy od kondycji i problemu zdrowotnego skóry.Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i napięta. Zauważa się poprawę jej struktury i kolorytu. Aby otrzymać zauważalną i długotrwałą poprawę stanu skóry konieczne jest u większości pacjentów wykonanie więcej niż jednego zabiegu Dla poprawienia ogólnego stanu, odmłodzenia skóry zwykle zaleca się 2-4 zabiegi w 4-6 tygodniowych odstępach. Przy bliznach, zwłaszcza starych, może być konieczne przeprowadzenie większej liczby zabiegów (4-6) wykonywanych w odstępach 2-4 tygodni.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu DERMAPEN?

Aby zabieg był bezpieczny, wymagana jest wcześniejsza kwalifikacja. Należy zapoznać się ze wskazaniami i przeciwskazaniami do jego wykonania. Zabiegu nie wykonujemy się u Pacjentów:

z chorobą nowotworową

kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią

z miejscowymi stanami zapalnymi skóry- bakteryjnymi i wirusowymi, np. opryszczką

z aktywnym trądzikiem

z zaburzeniami krzepliwości krwi

z niewygojonymi ranami w miejscu zabiegowym

z gorączką

CENNIK:

Dermapen 4.0 + ampułka z substancjami aktywnymi dostosowana do potrzeb skóry

1 zabieg

3 zabiegi

Twarz

500 zł 1250 zł

Twarz + szyja

550 zł 1350 zł

Twarz + szyja + dekolt

600 zł 1400 zł

Blizny

250- 400 zł  

 

Dermapen 4.0 + BioRePeelCl3 lub PRX T-33

1 zabieg

3 zabiegi

Twarz

600 zł 1500 zł

Twarz + szyja

700 zł 1650 zł

Twarz + szyja + dekolt

750 zł

1800 zł