Alma SPADEEP- nieinwazyjny lifting twarzy

Alma SPADEEP- nieinwazyjny lifting twarzy

NIEINWAZYJNY LIFTING TWARZY

SPADEEP to najbardziej zaawansowana platforma zabiegowa renomowanej marki Alma Laser. Urządzenie wyposażone jest w kilka głowic i przeznaczone do zabiegów ujędrniających, modelujących, wyszczuplających i odmładzających. Wyjątkowa skuteczność urządzenia SPADEEP w nieinwazyjnym liftingu skóry, likwidacji zmarszczek oraz „drugiego podbródka” polega na zastosowaniu fali radiowej unipolarnej o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości 40,68 MHz. Metoda ta pozwala na głębokie, a jednocześnie bezpieczne podgrzewanie tkanek na różnych głębokościach skóry. Dostarcza skoncentrowaną energię fal radiowych do głębszych warstw skóry, rozgrzewając jej wnętrze, obkurczając włókna kolagenowe i stymulując tworzenie nowego kolagenu, aby zwiększyć grubość skóry.

Wraz z wiekiem zmienia się struktura skóry, jej witalność i elastyczność. Pojawiają się pierwsze oznaki starzenia- zmarszczki oraz problem wiotkiej skóry. Innowacyjne urządzenie SPADEEP jest najskuteczniejszym rozwiązaniem na bezinwazyjny lifting i ujędrnienie skóry, poprawą jej gęstości, wyostrzenie linii żuchwy, podniesienie owalu twarzy, pozbycie się nieestetycznych „chomików” i „drugiego podbródka”. Już po pierwszym zabiegu skóra wygląda młodziej, szczuplej i zdrowiej.

Efekty

– Wyszczuplenie twarzy

– Wygładzenie nierównej tekstury skóry

– Podniesienie i „wyostrzenie” owalu twarzy

– Pozbycie się „drugiego” podbródka

– Odmłodzenie skóry

– Ujędrnienie i nadanie sprężystości skórze

– Szybki, nieinwazyjny lifting

– Poprawa nierównomiernego kolorytu

Urządzenie SPADEEP wykorzystuje energię fal RF (fale radiowe) o najwyższej dostępnej mocy 40,68 MHz. Fale radiowe działają na siateczkę włókien kolagenowych, rozgrzewając je do temperatury 40-45 stopni. Fibroblasty zostają pobudzone do wytwarzania kolagenu, dzięki czemu struktura skóry natychmiast się poprawia. Obserwujemy zwiększone napięcie skóry, ujędrnienie oraz uniesienie i wyostrzenie owalu twarzy. Poprawia się również krążenie krwi, co podwyższa skuteczność oraz przyspiesza wydalanie zbędnych produktów przemiany materii i złogów tłuszczowych.

 

Technologia

Zalety

SELEKTYWNOŚĆ:
Możliwość wykonywania zabiegu na różnych głębokościach skóry, co zapewnia lepszą kontrolę zabiegu i jego większą skuteczność. Tkanki otaczające obszar zabiegowy pozostają nienaruszone.

 

BEZPIECZEŃSTWO:
Zabiegi są bezpieczne i skuteczne bez względu na fototyp skóry oraz jej grubość. Są idealne nawet dla tak delikatnych obszarów jak twarz, szyja czy dekolt.

 

KOMFORT:
Stopniowe rozgrzewanie oraz wbudowany system chłodzenia chronią przed dyskomfortem w trakcie zabiegu. Dzięki temu odczuwalne jest jedynie ciepło, dla większości osób bardzo przyjemne.

 

BRAK OKRESU REKONWALESCENCJI:
Zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Pacjent zaraz po zabiegu może wrócić do swoich codziennych zajęć.

Najczęstsze pytania naszych Pacjentów

KIEDY WIDOCZNY JEST EFEKT ZABIEGU I ILE ZABIEGÓW NALEŻY WYKONAĆ?

Efekt zabiegu widoczny jest od razu po jego zakończeniu. Skóra jest wyraźnie napięta, ujędrniona, owal twarzy ulega podniesieniu, a zmarszczki zostają spłycone. Aby uzyskać pełen efekt utrzymujący się przez wiele miesięcy należy wykonać serię ok 4-6 zabiegów. Efekt narasta nawet do około 3-6 miesięcy, co związane jest z czasem potrzebnym do wytworzenia się w skórze nowych włókien kolagenowych.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY I CZY WYMAGA OKRESU REKONWALESCENCJI?

Zabieg SPADEEP jest całkowicie bezbolesny. Pacjent może odczuwać jedynie narastające stopniowo ciepło w okolicy pracy głowicy, jednak nie powoduje to dyskomfortu. Zabieg nie wymaga również żadnego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po jego zakończeniu możemy wrócić do codziennych aktywności.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU?

Przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu SPADEEP są:

– Ciąża, karmienie piersią,

– Choroby nowotworowe,

– Choroby autoimmunologiczne skóry,

– Rozrusznik serca

– Choroby nerek i wątroby,

– Zaburzenia Nerwowo-naczyniowe,

– Zakrzepowe zapalenie żył i zakrzepica,

– Metalowe implanty w miejscu zabiegu,

– Miejscowe infekcje skórne.

JAKIE SĄ ZALECENIA POZABIEGOWE?

Pielęgnacja pozabiegowa nie wymaga szczególnych wysiłków ze strony Pacjenta. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do standardowej pielęgnacji i higieny skóry, jednakże dla uzyskania najlepszej efektów zabiegu zaleca się:

– picie dużych ilości wody ? około 2,5 litra przez co najmniej 3 dni

– stosowanie niskotłuszczowej diety

– powstrzymywanie się od gorących kąpieli przez ok. 2 dni od zabiegu

– powstrzymanie od spożywania stężonych napojów alkoholowych w dniu zabiegu

– intensywne nawilżanie skóry po zabiegu balsamem do ciała lub kremem (twarz), zawierającymi stabilną i aktywną witaminę C.

Alma Spadeep – Twarz

Partia1 zabieg5 zabiegów
cała twarz800 zł500 zł3000 zł1800 zł
twarz + podbródek900 zł500 zł4200 zł2200 zł
twarz + szyja1000 zł550 zł4500 zł2300 zł
twarz + szyja + dekolt1100 zł600 zł5000 zł2500 zł
podbródek + linia żuchwy500 zł300 zł2300 zł1200 zł
szyja + dekolt700 zł400 zł3200 zł1600 zł

Sprawdź też

Alma Pixel RF

Cennik RESURFACING SKÓRY, USUWANIE ZMARSZCZEK, BLIZN, ROZSTĘPÓW PIXEL RF –

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do celów statystycznych. Pliki cookie możesz wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej.
Akceptuje