Imperial Clinic

Stworzona z myślą o Tobie

Imperial Clinic stworzona dla osób ceniących sobie komfort, profesjonalizm i indywidualne podejście

Oferujemy usługi z zakresu wysokospecjalizowanej kosmetologii high-tech na najwyższym, światowym poziomie. Można u nas poprawić mankamenty sylwetki, walczyć z upływającym czasem, poprawić niedoskonałości natury, a także zrelaksować się podczas zabiegu kosmetycznego.

Pod opieką doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów oraz przy użyciu najnowocześniejszych technologii pomożemy uzyskać idealny wygląd, przywrócić skórze młodość i zdrowie.

Każdy kto odwiedzi Imperial Clinic poczuje magię tego miejsca – to tutaj zaczyna się piękno!

Nasz Zespół

Jesteś w najlepszych rękach

Angelika

Założycielka Imperial Clinic

Magdalena Gołaś

KOSMETOLOG, TRYCHOLOG

Dominika Czapska

KOSMETOLOG

Angelika Sobczak

KOSMETOLOG

Paulina Kuczalska

kosmetolog

Aleksandra Osial

kosmetolog

Sandra Gierasimowicz

KOSMETOLOG

Weronika Kłosek

KOSMETOLOG

Marlena Sadecka

Kosmetolog

Odtwórz wideo

Tu nas znajdziesz
Parking dla Pacjentów
W celu zapewnienia Państwu najwyższego komfortu posiadamy miejsca parkingowe zewnętrzne, jak i w garażu podziemnym wyłącznie do użytku Naszych Pacjentów (miejsca nr 1.50 oraz 1.51, po wjeździe na parking podziemny należy kierować się prosto do końca, potem w prawo, miejsca są oznaczone szyldem Kliniki). 
Oprócz tego Pacjenci mogą korzystać ze wszystkich miejsc na parkingu podziemnym za pobraniem biletu z biletomatu, który uprawnia do 1,5 h darmowego parkingu
Wjazd na parking podziemny jest od ulicy Ostroroga. Garaż otwiera się automatycznie. Winda prowadzi prosto pod drzwi kliniki Imperial Clinic.
Masz pytanie? Napisz do nas
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do celów statystycznych. Pliki cookie możesz wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej.
Akceptuje