Stworzona z myślą o Tobie

Dlaczego Imperial Clinic ?

Specjalizujemy się w zakresie laseroterapii, kosmetologii high-tech i medycyny estetycznej. Z wyprzedzeniem dostrzegamy światowe trendy.

Wprowadzamy nowatorskie rozwiązania i innowacyjne koncepcje. Jesteśmy zwolennikami innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które radykalnie zmieniają rzeczywistość. 

NASZE WARTOŚCI

LIDERZY Z WIZJĄ

EKSPERCI

NOWE TECHNOLOGIE

BLISKO PACJENTA

PASJA

Ludzie którzy budują Imperial Clinic to liderzy z wizją. Budują ją każdego dnia według globalnych trendów, własnych zasad, z pasją, charyzmą oraz z innowacyjnym podejściem, podejmując decyzję, które z powodzeniem prowadzą do sukcesu.

Pracujemy jako jeden zespół, co pozwala na świadczenie usług w kompleksowy sposób. Nasi Eksperci łączą doświadczenie z innowacyjnym podejściem, dzięki czemu tworzymy dla Naszych Pacjentów praktyczne rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy zwolennikami innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które radykalnie zmieniają rzeczywistość. Wprowadzamy nowatorskie rozwiązania i innowacyjne koncepcje. Wybrane marki reprezentują najwyższą jakość, są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności.

Jesteśmy proaktywni i rozwiązujemy rzeczywiste wyzwania Pacjenta. Pracujemy w ścisłej kooperacji z Pacjentami, a fundamentem współpracy jest zaufanie, zrozumienie i empatia. 

Z pasją podchodzimy do naszych działań; doskonale czujemy to, co robimy i robimy to, co czujemy. 

DYNAMICZNY ROZWÓJ

Dynamiczny rozwój firmy to nic innego jak skuteczne poruszanie się w świecie, który wymaga od nas zupełnie nowatorskiego podejścia.  To efekt własnego “know-how” i selekcji pionierskich technologii oraz Partnerów. 

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Tu nas znajdziesz
Parking dla Pacjentów
W celu zapewnienia Państwu najwyższego komfortu posiadamy miejsca parkingowe zewnętrzne, jak i w garażu podziemnym wyłącznie do użytku Naszych Pacjentów (miejsca nr 1.50 oraz 1.51, po wjeździe na parking podziemny należy kierować się prosto do końca, potem w prawo, miejsca są oznaczone szyldem Kliniki). 
Oprócz tego Pacjenci mogą korzystać ze wszystkich miejsc na parkingu podziemnym za pobraniem biletu z biletomatu, który uprawnia do 1,5 h darmowego parkingu
Wjazd na parking podziemny jest od ulicy Ostroroga. Garaż otwiera się automatycznie. Winda prowadzi prosto pod drzwi kliniki Imperial Clinic.
Masz pytanie? Napisz do nas
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do celów statystycznych. Pliki cookie możesz wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej.
Akceptuje