Bezpieczeństwo

w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów i współpracowników

Najważniejszą wartością, jaką wyznajemy w naszej klinice, jest bezpieczeństwo

To ono przyświeca nam w każdych działaniach i stanowi najwyższy priorytet.

Specjaliści którzy pracują w IMPERIAL CLINIC i posiadają uprawnienia do wykonywanych zabiegów oraz dyplomy najlepszych polskich uczelni potwierdzające ich kierunkowe wykształcenie i kwalifikacje. Będąc placówką medyczną ze szczególną dbałością podchodzimy do kwestii higieny, a sterylność uważamy za absolutny standard, którego bezwzględnie przestrzegamy.

O bezpieczeństwie panującym w naszych klinikach świadczy nie tylko zespół doświadczonych specjalistów i sterylna czystość, ale także certyfikowane preparaty i urządzenia o najwyższej jakości. Zdrowie naszych Pacjentów jest dla nas bezcenne, dlatego sprzęt znajdujący się w naszych placówkach jest systematycznie kontrolowany i serwisowany.

Wszystkie podejmowane przez nas decyzje podyktowane są troską o dobro Pacjenta, jego bezpieczeństwo i zadowolenie.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące tego co możemy Ci zaoferować? Skontaktuj się z nami!

Imperial Clinic

UL. OBOZOWA 16 LOK. 39,
WARSZAWA
KONTAKT@IMPERIALCLINIC.PL
+48 517 479 412

Tu nas znajdziesz
Parking dla Pacjentów
W celu zapewnienia Państwu najwyższego komfortu posiadamy miejsca parkingowe zewnętrzne, jak i w garażu podziemnym wyłącznie do użytku Naszych Pacjentów (miejsca nr 1.50 oraz 1.51, po wjeździe na parking podziemny należy kierować się prosto do końca, potem w prawo, miejsca są oznaczone szyldem Kliniki). 
Oprócz tego Pacjenci mogą korzystać ze wszystkich miejsc na parkingu podziemnym za pobraniem biletu z biletomatu, który uprawnia do 1,5 h darmowego parkingu
Wjazd na parking podziemny jest od ulicy Ostroroga. Garaż otwiera się automatycznie. Winda prowadzi prosto pod drzwi kliniki Imperial Clinic.
Masz pytanie? Napisz do nas
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do celów statystycznych. Pliki cookie możesz wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej.
Akceptuje