BLOOMEA

BLOOMEA

Stosowana przez Gwiazdy całego świata

Zabieg Bloomea to prawdziwa rewolucja na rynku profesjonalnych usług kosmetycznych stosowana przez gwiazdy na całym świecie. Dzięki niemu Pacjent w bardzo krótkim czasie może pozbyć się zmarszczek, ujędrnić czy odmłodzić skórę. Po zabiegu skóra staje się aksamitnie miękka w dotyku, bardziej promienna i rozjaśniona, ponieważ następuje wygładzenie warstwy rogowej naskórka. Zabieg doskonale wpływa również na blizny potrądzikowe oraz przebarwienia posłoneczne. Zabiegi na twarz Bloomea zawdzięczają rewelacyjną skuteczność dzięki połączeniu trzech technologii anti-aging, które zwiększają ilość elastyny w skórze aż o 20%, co jest porównywalne do efektów resurfacingu laserowego. Dodatkowo mocno nawilżają i dotleniają skórę, przywracając jej młodzieńczą świeżość. Umożliwiają również piękny modeling cery, również tej wrażliwej i naczyniowej.

Efekty

– silny efekt liftingujący,

– poprawa elastyczności i napięcia skóry,

– redukcja zmarszczek na twarzy, również tych w okolicy oczu,

– wymodelowanie owalu twarzy,

– silne nawilżenie i dotlenienie skóry,

– redukcja przebarwień skórnych i plam na skórze (również posłonecznych)

– redukcja przebarwień i blizn potrądzikowych,

– wygładzenie struktury skóry,

– rozjaśnienie i poprawa kolorytu skóry,

– profilaktyka przeciwstarzeniowa,

– redukcja rozstępów,

– odmłodzenie i wyrównanie kolorytu takich partii jak: dłonie, szyja, dekolt.

Technologia

Zabieg Bloomea daje efekt resurfacingu laserowego bez użycia lasera!

Zabieg stanowi modeling skóry bazując na 3 podstawowych działaniach ukrytych pod skrótem technologii TRIO M.M.L. : Makroeksfoliacja, Mikroprądy, Luminoterapia.

W wyniku działania urządzenia Bloomea dochodzi do podwójnego złuszczenia: powierzchniowego oraz wewnątrzkomórkowego. Powierzchniowe odbywa się dzięki wyciągom z liści agawy, którym pokryte są tipy zabiegowe. Urządzenie generuje mikroprądy dzięki którym następuje złuszczenie wewnątrzkomórkowe. Złuszczanie zależnie od dobranego tipu złuszczającego może być delikatne, a także efektowne jak resurfacing laserowy. Na złuszczoną skórę zostaje rozprowadzony koktajl Bloomea zawierający kwas hialuronowy niskocząsteczkowy, kolagen oraz elastynę. Następnie następuje wtłoczenie wewnątrzkomórkowo substancji aktywnych przy pomocy drgań oscylacyjnych wysokiej częstotliwości. Skóra zostaje silnie zastymulowana, kanaliki przez które są wprowadzane substancje odżywcze przy pomocy podczerwieni (633nm) zostają uchylone, dzięki czemu następuje penetracja koktajlu do skóry właściwej. Zastosowanie wiązki lasera nosi miano luminoterapii. Pod jej wpływem dochodzi do „podgrzania” włókien kolagenowych w skórze właściwej, a tym samym do ich skrócenia i odbudowy, a także namnażania elastyny i fibroblastów.

Na zakończenie zabiegu stosowana jest maska biocellulozowa, zawierająca kwas hialuronowy, elastynę i wysokie stężenie aloesu, dzięki czemu pięknie wycisza i łagodzi skórę.

Najczęstsze pytania naszych Pacjentów

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST ZABIEG BLOOMÉA? ?

Zabieg z wykorzystaniem Blooméa? dedykowany jest osobom dorosłym i dzieciom od lat 12. Jest idealnym zabiegiem zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jest zabiegiem całorocznym, możliwym do wykonywania nawet na skórach opalonych, bardzo suchych, naczyniowych oraz bardzo cienkich. Urządzenie może być stosowane w zabiegach u kobiet w ciąży i karmiących piersią (za zgodą lekarza)

NA JAKICH OBSZARACH CIAŁA MOŻNA WYKONYWAĆ ZABIEG?

Głównymi obszarami zabiegowymi są: – twarz (redukcja zmarszczek, blizny potrądzikowe, przebarwienia posłoneczne) – twarz + szyja – twarz + szyja + dekolt – rozstępy na ciele – dłonie (odmłodzenie, przebarwienia)

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU BLOOMEA?

– zakażenia wirusowe skóry np. brodawki, opryszczka, mięczak zakaźny – zakażenia bakteryjne skóry np. liszajec zakaźny – zakażenia grzybicze – trądzik krostkowy, ropowiczy – nadżerki (uszkodzenia ciągłości skóry) – nowotwory skóry i znamiona – naczyniaki jamiste – terapia przeciwtrądzikowa Roaccutanem, Izotekiem (wskazana co najmniej 3 miesięczna przerwa)

KIEDY WIDOCZNY JEST EFEKT I ILE ZABIEGÓW WARTO WYKONAĆ?

Zabieg  Blooméa? jest niezwykle efektywny- pierwsze rezultaty dużego nawilżenia, poprawy kolorytu i znacznego wygładzenia skóry widoczne są już po pierwszym zabiegu. Jednak w celu uzyskania najlepszych i najtrwalszych efektów rekomendujemy serię zabiegową. W przypadku profilaktyki przeciwstarzeniowej, zmarszczek, przebarwień oraz poprawy jakości skóry seria wynosi 4-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodnie. Na rozstępy polecamy serię 8-10 zabiegów, również w odstępach 2-4 tygodniowych.

JAK PIELĘGNOWAĆ SKÓRĘ PO ZABIEGU?

Po zabiegu Bloomea? zalecamy pielęgnację skóry opartą na nawilżaniu. W trakcie trwania każdej serii zabiegowej bardzo polecamy stosować w domu kremowy koktajl Bloomea na bazie kwasu hialuronowego. Wzmacnia on rewelacyjny efekt zabiegu i pozwala cieszyć się nim na dłużej.

Bloomea

Partia1 zabieg3 zabiegi6 zabiegów
twarz700zł400 zł1700 zł900zł3100zł1600 zł
twarz + szyja800 zł450 zł1900 zł1000 zł3500 zł1800 zł
twarz + szyja + dekolt900 zł500 zł2100zł1200 zł3700 zł1900 zł
odmładzanie dłoni400 zł250 zł1000 zł550 zł1700 zł900 zł
terapia na rozstępy600 zł350 zł1200 zł650 zł1900 zł1000 zł
blizny na ciele500 zł300 zł1100 zł600 zł2400 zł1250 zł

Sprawdź też

Alma Pixel RF

Cennik RESURFACING SKÓRY, USUWANIE ZMARSZCZEK, BLIZN, ROZSTĘPÓW PIXEL RF –

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do celów statystycznych. Pliki cookie możesz wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej.
Akceptuje