DERMAPEN 4.0

DERMAPEN 4.0

Bezinwazyjne odmładzanie! Jedyna oryginalna, najnowocześniejsza technologia do mezoterapii mikroigłowej!

DERMAPEN to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Sekret i gwarancja sukcesu urządzenia polega na tym, że DERMAPEN, wykorzystując opatentowany system pulsujących igieł pobudza skórę do wykorzystania jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Funkcja automatycznego mikronakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN 4.0 znacznie zwiększa skuteczność zabiegów, poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji aktywnych w głąb skóry. Dzięki zabiegowi DERMAPEN widoczne jest spłycenie zmarszczek, poprawa jakości skóry i naturalna stymulacja produkcji kolagenu. Już po jednym zabiegu uzyskujemy zmniejszenie widoczności porów, redukcję widoczności rozstępów czy blizn (potrądzikowych, poparzeniowych, powypadkowych). Urządzenie z powodzeniem stosowane jest także w leczeniu łysienia.

TECHNOLOGIA

W urządzeniu DERMAPEN 4.0 zastosowano opatentowaną technologię AOVN (Advanced Oscillating Vertical Needling), która opiera się na takim doborze parametrów nakłuwania skóry, który generuje ich odpowiednią ilość- aż 1920 nakłuć na sekundę! Jest to wynik nieosiągalny dla żadnego innego urządzenia! To przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa i efektywności terapii oraz minimalizuje odczucia bólowe i dyskomfort pacjentów. DERMAPEN 4.0 pozwala na wyjątkowo dokładny dobór głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm) sterowany cyfrowo. Pozwala to na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu- inaczej niż w przypadku derma-rollerów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły. Wymienne, jednorazowe kartridże wyposażone są w 16 molibdenowych igieł o grubości 33G. Igły te są niezwykle cienkie i wytrzymałe, co znacznie poprawia komfort pacjenta podczas zabiegu, minimalizując odczucia bólowe, poza tym nie zawierają chromu i niklu, dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Molibden uznawany jest za najbardziej zaawansowany materiał służący do produkcji narzędzi chirurgicznych.

EFEKTY POTWIERDZONE KLINICZNIE

– Silne napięcie i ujędrnienie zwiotczałej skóry twarzy, szyi i dekoltu,

– Znaczne spłycenie zmarszczek,

– Ujednolicenie kolorytu skóry,

– Redukcja przebarwień,

– Zmniejszenie widoczności porów,

– Redukcja blizn (także potrądzikowych, oparzeniowych),

– Zmiękczenie zgrubień na twarzy, ciele,

– Naturalne podniesienie powiek, kącików ust i policzków,

– Efekt pogrubienia skóry, naturalna stymulacja produkcji kolagenu,

– Leczenie łysienia,

– Ujędrnienie luźnej skóry ciała po odchudzaniu i po ciąży,

– Redukcja rozstępów.

Najczęstsze pytania naszych Pacjentów

JAKIE SĄ WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU?

Poprawa stanu skóry (jej struktury i grubości)

Zmarszczki

Przebarwienia

Przywrócenie jednolitego kolorytu skóry

Wiotka skóra twarzy, szyi, dekoltu

Profilaktyka przeciwstarzeniowa dla osób 40+

Rozszerzone pory

Blizny (pooperacyjne, powypadkowe, pooperacyjne)

Oznaki starzenia skóry dłoni

Rozstępy

Łysienie i wspomaganie terapii przeciw wypadaniu włosów

JAK PRZEBIEGA ZABIEG PRZY UŻYCIU DERMAPENA I ILE TRWA?

Po konsultacji ze specjalistą skóra Pacjenta zostaje przygotowana i zdezynfekowana do zabiegu. U Pacjentów, którzy obawiają się bólu podczas zabiegu i mają niższy próg bólowy stosujemy znieczulenie miejscowe, w postaci kremu z lidokainą. W trakcie zabiegu wykonywane są kontrolowane mikronakłucia, pobudzające skórę do naturalnej regeneracji i produkcji kolagenu. Zabieg wykonywany jest przy użyciu jednorazowego katridża, zawierającego 16 sterylnych, molibdenowych mikroigieł. Równocześnie w trakcie zabiegu wprowadzamy w głąb skóry preparat dostosowany do potrzeb skóry: o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających. W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaczerwienie skóry, z możliwością punktowego krwawienia. Pacjent może czuć ciepło lub delikatne pieczenie, które jednak szybko mijają Po zabiegu stosujemy maskę ochronną z kwasem hialuronowym, która dzięki właściwościom przyspieszającym gojenie skóry łagodzi zaczerwienienie i obrzęk bez hamowania kontrolowanego stanu zapalnego. Zabieg, w zależności od wielkości partii trwa 30-60 minut.

JAK WYGLĄDA SKÓRA PO ZABIEGU I JAKIE SĄ ZALECENIA POZABIEGOWE?

Bezpośrednio po zabiegu Pacjent może odczuwać ciepło i lekkie pieczenie. Następnego dnia skóra może być zaróżowiona, napięta, jak po lekkim oparzeniu słonecznym. Po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie naskórka. Zarówno po samym zabiegu jak i w kolejnych dniach rekomendujemy stosowanie preparatów regenerujących i przyspieszających regenerację skóry, zlecone przez Specjalistę, np. Nanobiotic, Zinalfat, Ciclafate. Po 5-7 dniach widoczne są pierwsze efekty terapii. Ostateczne wyniki widoczne są po miesiącu od zakończenia leczenia. Szczególnie należy pamiętać o unikaniu opalania przez 4 tygodnie od zabiegu – konieczne jest stosowanie filtra przeciwsłonecznego SPF50.

ILE ZABIEGÓW WARTO WYKONAĆ ABY CIESZYĆ SIĘ NAJLEPSZYMI EFEKTAMI?

Ilość zalecanych zabiegów zależy od kondycji i problemu zdrowotnego skóry. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i napięta. Zauważa się poprawę jej struktury i kolorytu. Aby otrzymać zauważalną i długotrwałą poprawę stanu skóry konieczne jest u większości Pacjentów wykonanie więcej niż jednego zabiegu. Dla poprawienia ogólnego stanu, odmłodzenia skóry zwykle zaleca się ok. 3 zabiegi w 4-6 tygodniowych odstępach. Przy bliznach, zwłaszcza starych, może być konieczne przeprowadzenie większej liczby zabiegów: 4-6.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU DERMAPEN?

Aby zabieg był bezpieczny, wymagana jest wcześniejsza kwalifikacja. Zabiegu nie wykonujemy się u Pacjentów:

– z chorobą nowotworową,

– u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią,

– z miejscowymi stanami zapalnymi skóry- bakteryjnymi i wirusowymi, np. opryszczką,

– z aktywnym trądzikiem,

– z zaburzeniami krzepliwości krwi,

– przyjmujących leki przeciwzakrzepowe,

– z niewygojonymi ranami w miejscu zabiegowym,

– z gorączką, pogorszonym samopoczuciem.

Dermapen 4.0 + ampułka z substancjami aktywnymi dostosowana do potrzeb skóry

 
Dermapen 4.0 + ampułka z substancjami aktywnymi dostosowana do potrzeb skóry1 zabieg3 zabiegi
Twarz800 zł550 zł2250 zł1560 zł
Twarz + szyja950 zł650 zł2 700 zł1800 zł
Twarz + szyja + dekolt1050 zł750 zł2 950 zł1950 zł
Blizny800 zł500 zł2050 zł1350zł
Znieczulenie70 zł210 zł

Dermapen 4.0 + BioRePeelCl3 lub Uber Pro Peel

 
Dermapen 4.0 + BioRePeelCl31 zabieg3 zabiegi
Twarz1 200 zł700 zł3 400 zł1800 zł
Twarz + szyja1 350 zł750 zł4 000 zł2100 zł
Twarz + szyja+ dekolt1 350 zł850 zł4 000 zł2250 zł
blizny1 550 zł600 zł4 200 zł1740 zł
znieczulenie70 złcolor=”red”>200 zł

Sprawdź też

Hydrafacial

hydrafacial – Tylko najbardziej efektywne technologie pozostają aktualne i pożądane!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do celów statystycznych. Pliki cookie możesz wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej.
Akceptuje