Modelowanie i powiększanie ust

Modelowanie i powiększanie ust

Modelowanie i powiększanie ust

Usta są niezwykle ważnym elementem całej twarzy – nadają jej określony wyraz i charakter. Niestety nie każdą kobietę natura obdarzyła pełnymi ustami z wyraźnie zaznaczonym konturem. Wiele z pań boryka się z takimi problemami jak suchość ust, nieregularny kształt czy bladość. Na szczęście w dzisiejszych czasach istnieją sposoby na to, aby szybko poprawić ich wygląd w bardzo krótkim czasie. Jednym z najpopularniejszych na świecie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest wypełnianie ust kwasem hialuronowym, mające na celu poprawę wyglądu i nawilżenia ust.

Cena zabiegu

Od 650 zł

Czas zabiegu

od 60 min

Liczba zabiegów w serii

1

Obszar zabiegu

usta

Odstępy pomiędzy zabiegami

1 tydzień

Znieczulenie

tak

Naturalnie i bezboleśnie

W celu poprawienia wyglądu i nawilżenia ust stosuje się medyczny, usieciowany kwas hialuronowy, który delikatnie zwiększa objętość ust w przypadku zbyt wąskich lub małych warg. Dodatkowo poprawia kontur ust, nawilżenie oraz wyraźnie wygładza zmarszczki i bruzdy wokół warg.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym w Imperial Clinic w Warszawie wykonuje doświadczona lekarka z Rosji – dr Irina Petrova, która ukończyła liczne szkolenia w Rosji i Polsce z różnych metod powiększania i modelowania ust.

Wskazania

● asymetria lub mała objętość ust

● utrata konturu ust

● zanikanie czerwienie wargowej

● opadające kąciki ust

● drobne zmarszczki wokół ust

● suchość ust

pytania i odpowiedzi:

Jaki jest efekt modelowania ust kwasem hialuronowym?

Dzięki zastosowaniu preparatu z substancją, która naturalnie występuje w skórze człowieka, możliwe jest nadanie ustom objętości oraz kształtu zgodnego z oczekiwaniami. Po iniekcji kwasu hialuronowego usta są lepiej nawilżone, bardziej jędrne. Dzięki ujędrnianiu ust kwasem hialuronowym możemy również poprawić naturalny kolor ust, asymetrię warg lub wyostrzyć kontury. W przypadku zastosowaniu usieciowanego kwasu hialuronowego uzyskamy efekt modelowania ust. Z kolei efektem użycia nieusieciowanego kwasu hialuronowego będzie głównie nawilżenie i rewitalizacja ust.

Jak przebiega zabieg?

Po dokładnej konsultacji lekarskiej, na okolice ust podawany jest preparat znieczulający w postaci kremu. Sam zabieg powiększenia i wypełniania ust kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w głąb naskórka preparatu z kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy można podać w czerwień wargową, kąciki ust, środek ust albo nad nimi – jest to uzależnione od efektu, jaki Pacjent chce uzyskać. Po aplikacji lekarz masuje usta, by rozprowadzić preparat i nadać im pożądany kształt. Sam zabieg jest dość krótki i trwa ok. 30 minut.

JAKIE SĄ ZALECENIA POZABIEGOWE?

 

Przez około 24 godziny po zabiegu trzeba zadbać o higienę w miejscu zabiegowym i jak najrzadziej je dotykać. Odradza się również stosowania w tym czasie wszelkiego rodzaju błyszczyków, szminek, kredek do ust. W następnych tygodniach zaleca się unikania nadmiernego zimna czy gorąca oraz ekspozycji na słońce. Bezpośrednio po zabiegu nie powinno się wykonywać ćwiczeń fizycznych, korzystać z basenu, solarium, sauny.

JAK WYGLĄDA SKÓRA BEZPOŚREDNIO PO ZABIEGU I KIEDY WIDOCZNY JEST OSTATECZNY EFEKT?

Bezpośrednio po zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym wargi mogą być opuchnięte. Mogą także pojawić się delikatne siniaczki. Ten miejscowy obrzęk utrzymuje się nie dłużej niż przez 3-4 dni. Ostateczny efekt zabiegu widoczny jest po upływie około 2 tygodni, gdy wypełniacz w pełni zintegruje się z tkanką

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu modelowania i powiększania ust kwasem hialuronowym?

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego jest w pełni bezpieczny dla Pacjenta, ponieważ jest to składnik, który naturalnie występuje w skórze człowieka. Zawsze jednak zabieg korekcji kształtu ust poprzedzony jest konsultacją, podczas której lekarz upewnia się, czy u Pacjenta nie występują pewne przeciwwskazania, do których należą:

● ciąża i okres karmienia piersią
● stany zapalne skóry
● aktywne infekcje w obszarze zabiegu, w szczególności – opryszczka
● choroby autoimmunologiczne
● skłonność do powstawania bliznowców
● nadwrażliwość na kwas hialuronowy

Modelowanie i powiększanie ust

 
ZabiegPreparatCena
Powiększanie i modelowanie ustStylage M (1ml)900 zł 650zł
Powiększanie i modelowanie ustJuvederm Ultra 31200 zł 800zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do celów statystycznych. Pliki cookie możesz wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej.
Akceptuje