TECAR CRV BABY

TECAR CRV BABY

TECAR CRV BABY

Dzięki urządzeniu TECAR CRV Baby można poddać się zabiegom: liftingu twarzy, szyi czy dekoltu, wypełniania zmarszczek, zagęszczania skóry, redukcji cellulitu i obwodów, modelowaniu sylwetki. Zabieg polega na stopniowym dostarczaniu energii TECAR w celu przemiany określonej struktury skóry. W przypadku zabiegów odmładzających będzie to poziom skóry, gdzie znajduje się kolagen. Natomiast w przypadku zabiegów modelujących ciało będzie to poziom tkanki tłuszczowej.

TECHNOLOGIA

Urządzenie oferuje opatentowaną przez firmę Winform metodę pracy Transdermal delivery. Jest to bezbolesna procedura gwarantująca brak efektów ubocznych, która przyspiesza proces wchłaniania substancji aktywnych. Zabiegi z użyciem Tecar CRV są skuteczne i bezpieczne. Fale rozchodzą się w sposób równomierny, nie niszcząc struktur tkankowych. Nie powodują też ryzyka poparzenia naskórka, dlatego zabieg jest bezbolesny i nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji.

WSKAZANIA

Kuracja z urządzeniem medycznym TECAR CRV sprawdza się w przypadku zwiotczałej, matowej, poszarzałej i ziemistej skóry. Jest idealna w przypadku tzw. podwójnego podbródka, gdy zbiera się w tym wrażliwym miejscu tkanka tłuszczowa, a także kiedy mamy problem z zatrzymywaniem wody. Jej efektem jest „opuchnięta twarz” i „worki pod oczami”.

Rezultaty zadziwiają wszystkich poddających się terapii. To holistyczna kuracja, która pokonuje skutki upływu czasu. Działa na twarz i dekolt, radząc sobie z:

– plamami i zmianami pigmentacyjnymi,

– zmarszczkami i bruzdami mimicznymi,

– zmęczonym konturem oczu,

– utratą jędrności skóry,

– zaburzonym owalem twarzy.

– bezinwazyjny lifting i ogólne odmłodzenie skóry,

– redukcja zmarszczek,

– redukcja blizn potrądzikowych, pourazowych i poparzeniowych,

– poprawa jakości skóry (ujędrnienie i zagęszczenie),

– poprawa ukrwienia i dotlenienia tkanek,

– leczenie łysienia, zapobieganie wypadania włosów.

EFEKTY ZABIEGOWE

Najczęstsze pytania naszych Pacjentów

CO TO JEST TERAPIA TECAR?

TECAR- (Transferencia Electronica Capacitiva Resistiva) to pojemnościowo-oporowy transfer elektryczny ? w polskiej literaturze medycznej określany mianem diatermii długofalowej. Choć brzmi to dość skomplikowanie, jego działanie jest dość proste. Chodzi mianowicie o dostarczenie do tkanek leczniczej energii wykorzystującej zmienny prąd o wysokiej częstotliwości. Technologia TECAR to jedna z najlepiej poznanych technologii na świecie. Fala o częstotliwości radiowej wykorzystywana jest w rehabilitacji nieprzerwanie od 40 lat. Ze względu na swoje właściwości lecznicze i bardzo dobre efekty przy rekonwalescencji urazowej, technologia TECAR z powodzeniem została wykorzystywana w dziedzinie kosmetologii.

KIEDY WIDOCZNY JEST EFEKT ZABIEGU I ILE ZABIEGÓW NALEŻY WYKONAĆ?

Efekt zabiegu widoczny jest od razu po jego zakończeniu. Skóra jest wyraźnie napięta, ujędrniona, owal twarzy ulega podniesieniu, a zmarszczki zostają spłycone. Aby uzyskać pełen efekt liftingu, odmłodzenia i poprawy owalu twarzy, utrzymujący się przez wiele miesięcy, należy wykonać serię ok 6-8 zabiegów w odstępach 2-3 tygodni.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGÓW Z WYKORZYSTANIEM TECAR CRV?

ciąża i okres karmienia piersią

rozrusznik serca

inne wszczepione urządzenia elektryczne

wymiana stawu biodrowego, operacja biodra czy kości udowej i inne metalowe implanty

nowotwory złośliwe lub zmiany przednowotworowe

jakiekolwiek choroby oraz infekcje w miejscu zabiegowym

gorączka

TECAR CRV BABY

Partia1 zabieg4 zabiegi6 zabiegów
cała twarz + podbródek700 zł300 zł2 100 zł1 100 zł3 500 zł1 600 zł
twarz+ szyja780 zł350 zł2 500 zł1 300 zł3 700 zł1 900 zł
twarz+ szyja+ dekolt850 zł 390 zł2 750 zł1 450 zł4 200 zł 2 200 zł
podbródek500 zł200 zł1 800 zł750 zł2 300 zł1 100 zł
szyja500 zł200 zł1 800 zł750 zł2 300 zł1 100 zł
dekolt500 zł200 zł1 800 zł750 zł2 300 zł1 100 zł

Sprawdź też

Alma Pixel RF

Cennik RESURFACING SKÓRY, USUWANIE ZMARSZCZEK, BLIZN, ROZSTĘPÓW PIXEL RF –

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie do celów statystycznych. Pliki cookie możesz wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej.
Akceptuje