Jesień- idealna pora na zabiegi kosmetologiczne

2020-10-31 15:59:25Category : Choose...

Jesienna aura to idealny moment na walkę z przebarwieniami, rozszerzonymi porami, bliznami lub uporczywymi plamami starczymi. To także najlepszy czas na pracę nad skórą z niedoskonałościami oraz objętą trądzikiem. 

 

Dlaczego?

W okresie jesiennym nie ma dużych wahań temperatur, skóra nie jest narażona na ciągłe promieniowanie słoneczne i trudniej wówczas o podrażnienia. Warunki pogodowe sprzyjają także prawidłowej regeneracji. Możemy zatem działać skutecznie, ale bezpiecznie. 

 

Jeśli szukacie zabiegu mocno wyrównującego koloryt, strukturę skóry oraz liftingującego, szczególnie polecamy:

 

🍁 Laser frakcyjny, podczas którego komórki skóry właściwej poddane działaniu lasera, tworzą nowe struktury kolagenu. Nasz nr. 1 w terapii blizn oraz rozstępów, a także redukcji linii mimicznych. 

🍁 Dermapen 4, czyli odmładzanie przez mikronakłuwanie 

🍁 Retix C. Zabieg, który stanowi intensywna terapię odmładzającą, redukującą niedoskonałości skóry. Zawiera czysty retinol 4%, witaminę C 8% oraz 30% antyoksydantów

 

Obecnie większość z nas jest narażonych na stres, co przyspiesza proces starzenia, sprawia, że nasza skóra jest poszarzała, ale także sprzyja pojawianiu się niedoskonałości na skórze w postaci zaskórników i ropnych wykwitów. Ciągłe noszenie maseczek, zaostrza trądzik i sprzyja powstawaniu nowych stanów zapalnych. Jako ratunek dla skóry, wykorzystujemy specjalne mieszanki kwasów, enzymów wraz z nawilżającymi oraz rozświetlającymi składnikami aktywnymi.

 

Zabiegi SOS dla naszej skóry to:

🍁 BioRePeelCl3, jako zabieg intensywny w działaniu możemy go łączyć z mezoterapią mikroigłową (Dermapen 4)

🍁 DERMAPEN UBER PEEL PRO,  czyli mikronakłuwanie wraz ze specjalnie opatentowanym wielowymiarowym peelingiem

🍁Zabieg Danne Quick Peel #1. Zabieg paramedyczny do terapii cery, szczególnie z trądzikiem różowatym, z rozszerzonymi naczyniami, podrażnionej oraz dla osób palących. 

 

Znalazłaś dla siebie zabieg idealny? Zapisz się na wizytę już dziś i zregeneruj swoją skórę po lecie!