11/01/2024

Jak się przygotować do zabiegu depilacji laserowej?

Planujesz zabieg depilacji laserowej i zastanawiasz się, jak się do niego przygotować? Odkryj kluczowe kroki i wskazówki w naszym najnowszym wpisie blogowym! Znajdziesz tam wszystko, co musisz wiedzieć, by zabieg był bezpieczny i jak najbardziej efektywny. Nie przegap porad ekspertów z Imperial Clinic i zadbaj o swoją skórę najlepiej, jak tylko możesz. Zapraszamy do lektury!

Na czym polega depilacja laserowa?

Depilacja laserowa jest skuteczną metodą usuwania niechcianego owłosienia z różnych części ciała. Proces ten wykorzystuje skoncentrowane światło laserowe, aby trwale uszkodzić mieszki włosowe i zapobiec przyszłemu wzrostowi włosów. Zabieg ten jest popularny zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn, i może być stosowany w różnych obszarach ciała. Oferowana jest najczęściej depilacja laserowa miejsc intymnych (bikini płytkie i głębokie), pach, łydek, głowy,, nóg, twarzy, wąsika, zarostu, a także pleców.

Przygotowanie do zabiegu

Przygotowanie do depilacji laserowej powinno zacząć się na wiele tygodni, a nawet miesięcy przed planowanym zabiegiem, aby zapewnić jak najlepsze jego efekty.

Przed zabiegiem
  • Ograniczenie opalania: Unikaj opalania i korzystania z solarium przez co najmniej 4-6 tygodni przed zabiegiem. Depilacja laserowa a opalanie to ważna kwestia, ponieważ opalona skóra jest bardziej podatna na podrażnienia.
  • Zrezygnuj z innych metod usuwania włosów: Na 4-6 tygodni przed zabiegiem zaprzestań korzystania z woskowania, depilatorów elektrycznych czy pęset. Laser skutecznie działa na mieszki włosowe, więc włosy muszą być w fazie wzrostu.
  • Golenie obszaru: Należy ogolić obszar poddawany zabiegowi na 1-2 dni przed zabiegiem. To pomaga laserowi skoncentrować się na mieszkach włosowych.
W dniu zabiegu
  • Czysta skóra: Przyjdź na zabieg z czystą skórą, bez makijażu, kremów, olejków czy dezodorantów.
  • Luźna odzież: Załóż luźne ubrania, aby uniknąć podrażnienia skóry po zabiegu.

Depilacja laserowa Thunder MT

W Imperial Clinic oferujemy depilację laserową przy użyciu zaawansowanej technologii Thunder MT. To innowacyjne urządzenie łączy w sobie dwa rodzaje laserów: Alexandrite i Nd:YAG, co pozwala na skuteczne i bezpieczne usuwanie włosów w przypadku każdego typu skóry. Thunder MT jest szczególnie efektywny w depilacji laserowej męskiej oraz depilacji laserowej miejsc intymnych i innych wrażliwych obszarów.

Przeciwwskazania

Warto zwrócić uwagę na przeciwwskazania do depilacji laserowej. Nie zaleca się zabiegu osobom w ciąży oraz tym, którzy mają aktywne infekcje skórne w obszarze zabiegu. Jeśli nie jesteś pewny/a, czy możesz poddać się zabiegowi – skontaktuj się z nami, a my po krótkim wywiadzie, ocenimy, czy depilacja laserowa będzie dla Ciebie bezpieczna.

Ile kosztuje depilacja laserowa?

Cena depilacji laserowej zależy od wielu czynników, w tym obszaru ciała. W Imperial Clinic oferujemy konkurencyjne ceny i pakietowe oferty, które sprawiają, że koszt depilacji laserowej staje się osiągalny dla szerszej grupy Klientów.

Depilacja laserowa – Imperial Clinic Warszawa Śródmieście-Centrum 

Zapraszamy do skorzystania z usług depilacji laserowej w Imperial Clinic. Nasi doświadczeni specjaliści zapewnią bezpieczny i komfortowy zabieg, dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Zapisz się już dziś, aby cieszyć się gładką i piękną skórą bez niechcianego owłosienia!

📍Zygmunta Słomińskiego 7 lok. U3, Warszawa
📞+48 739 122 751
09/05/2024

Endermologia jako skuteczna metoda walki z cellulitem

16/04/2024

Usuwanie blizn potrądzikowych: najskuteczniejsze sposoby

06/03/2024

Usuwanie przebarwień: najskuteczniejsze zabiegi na plamy na skórze

12/12/2023

Cellulit: czym jest i dlaczego powstaje?