TECAR CRV Baby - Kuracja pokonująca skutki upływu czasu

Dzięki urządzeniu TECAR CRV Baby można poddać się zabiegom: liftingu twarzy, szyi czy dekoltu, wypełniania zmarszczek, zagęszczania skóry, redukcji cellulitu i obwodów, modelowaniu sylwetki. Zabieg polega na stopniowym dostarczaniu energii TECAR w celu przemiany określonej struktury skóry. W przypadku zabiegów odmładzających będzie to poziom skóry, gdzie znajduje się kolagen. Natomiast w przypadku zabiegów modelujących ciało będzie to poziom tkanki tłuszczowej.

TECHNOLOGIA:

Urządzenie oferuje opatentowaną przez firmę Winform metodę pracy Transdermal delivery. Jest to bezbolesna procedura gwarantująca brak efektów ubocznych, która przyspiesza proces wchłaniania substancji aktywnych. Zabiegi z użyciem Tecar CRV są skuteczne i bezpieczne. Fale rozchodzą się w sposób równomierny, nie niszcząc struktur tkankowych. Nie powodują też ryzyka poparzenia naskórka, dlatego zabieg jest bezbolesny i nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji.


WSKAZANIA

Kuracja z urządzeniem medycznym TECAR CRV sprawdza się w przypadku zwiotczałej, matowej, poszarzałej i ziemistej skóry. Jest idealna w przypadku tzw. podwójnego podbródka, gdy zbiera się w tym wrażliwym miejscu tkanka tłuszczowa, a także kiedy mamy problem z zatrzymywaniem wody. Jej efektem jest "opuchnięta twarz" i "worki pod oczami".

Rezultaty zadziwiają wszystkich poddających się terapii. To holistyczna kuracja, która pokonuje skutki upływu czasu. Działa na twarz i dekolt, radząc sobie z:

- plamami i zmianami pigmentacyjnymi,

- zmarszczkami i bruzdami mimicznymi,

- zmęczonym konturem oczu,

- utratą jędrności skóry,

- zaburzonym owalem twarzy.


EFEKTY ZABIEGOWE:

- bezinwazyjny lifting i ogólne odmłodzenie skóry,

- redukcja zmarszczek,

- redukcja blizn potrądzikowych, pourazowych i poparzeniowych,

- poprawa jakości skóry (ujędrnienie i zagęszczenie),

- poprawa ukrwienia i dotlenienia tkanek,

- leczenie łysienia, zapobieganie wypadania włosów.

NAJCZĘSTSZE PYTANIA NASZYCH PACJENTÓW

Co to jest terapia TECAR?

TECAR- (Transferencia Electronica Capacitiva Resistiva) to pojemnościowo-oporowy transfer elektryczny ? w polskiej literaturze medycznej określany mianem diatermii długofalowej. Choć brzmi to dość skomplikowanie, jego działanie jest dość proste. Chodzi mianowicie o dostarczenie do tkanek leczniczej energii wykorzystującej zmienny prąd o wysokiej częstotliwości. Technologia TECAR to jedna z najlepiej poznanych technologii na świecie. Fala o częstotliwości radiowej wykorzystywana jest w rehabilitacji nieprzerwanie od 40 lat. Ze względu na swoje właściwości lecznicze i bardzo dobre efekty przy rekonwalescencji urazowej, technologia TECAR z powodzeniem została wykorzystywana w dziedzinie kosmetologii.

Kiedy widoczny jest efekt zabiegu i ile zabiegów należy wykonać?

Efekt zabiegu widoczny jest od razu po jego zakończeniu. Skóra jest wyraźnie napięta, ujędrniona, owal twarzy ulega podniesieniu, a zmarszczki zostają spłycone. Aby uzyskać pełen efekt liftingu, odmłodzenia i poprawy owalu twarzy, utrzymujący się przez wiele miesięcy, należy wykonać serię ok 6-8 zabiegów w odstępach 2-3 tygodni.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegów z wykorzystaniem TECAR CRV?

ciąża i okres karmienia piersią

rozrusznik serca

inne wszczepione urządzenia elektryczne

wymiana stawu biodrowego, operacja biodra czy kości udowej i inne metalowe implanty

nowotwory złośliwe lub zmiany przednowotworowe

jakiekolwiek choroby oraz infekcje w miejscu zabiegowym

gorączka

CENNIK:

 

Partia

1 zabieg

4 zabiegi

6 zabiegów

cała twarz + podbródek

300 zł 1100 zł 1600 zł

twarz+ szyja

350 zł 1300 zł 1900 zł

twarz+ szyja+ dekolt

390 zł 1450 zł 2200 zł

podbródek

200 zł 750 zł 1100 zł

szyja

200 zł 750 zł 1100 zł

dekolt

200 zł 750 zł 1100 zł